танятко
Опубликовано 6 лет назад по предмету Литература от танятко

Чому, на вашу думку, у міфі використовуються форми множини, а не однини?

  1. Ответ
    Ответ дан slobodenyukvaleriya

    Тому, що Боги це не люди, вони вище людей, тому їх називають у множині.

Не тот ответ, который вам нужен?
Найди нужный
Задай вопрос